Grupa Teatralna TR w Błędowie

W niedzielne popołudnie (17.02) w sali wypełnionej do ostatniego miejsca, na zaproszenie Wójta Gminy Mirosława Jakubczaka koncertowała Grupa Teatralna TR z Grójca
To już kolejny występ grupy w Błędowie. Tym razem był to spektakl muzyczny „Na pierwszy znak”. Grupa gra komedie i farsy, gdyż naszym mottem jest powiedzenie „oddal smutek, trzeba więcej radości”, ludzie powinni się więcej śmiać, to daje pozytywną energię. Człowiek radosny pomoże innym i właśnie o to chodzi- o tworzenie dobra powiedział reżyser Grzegorz Rejer.
Uczestnicy mogli podziwiać zdolności wokalne Solistów Grupy Teatralnej, wykonujących piosenki i skecze z kabaretu Qui Pro Quo i inne przeboje śpiewane przez Hankę Ordonównę, Eugeniusza Bodo, Adolfa Dymszę, Mieczysława Fogga. Wśród Solistów wystąpiła rodowita Błędowianka Napiórkowska Natalia. Koncert zakończył się owacjami na stająco.
24.02.19
Ten i inne artykuły znajdziecie Państwo w najnowszym wydaniu gazety Nowe Dni. Czekamy na Państwa materiały (reklamy, ogłoszenia, artykuły).
Kontakt: redakcja@nowedni.pl




