Nowe Dni

Zobacz 150 wydanie gazety Nowe Dni

150 - te wydanie gazety. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami. 
Dezynfekowali przestrzeń publiczną Gminy Belsk Duży. Wytyczne MRiRW i GIS dla producentów rolnych zatrudniających cudzoziemców przy pracach sezonowych. Wsparcie MAZOWSZA dla szpitali powiatu grójeckiego. Drogowa współpraca. Podziękowania dla Darczyńców, którzy wsparli SPZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą. Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 150 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Zobacz 148 wydanie gazety Nowe Dni

TRWA WALKA Z KORONAWIRUSEM: - 207 osób z wynikiem dodatnim, 7 osób zmarło! - SADOWNICZA TARCZA ANTYKRYZYSOWA. - Wspólnie dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo (działania gminy Jasieniec). - PROŚBA O DAROWIZNĘ DLA SZPITALI. - Sadownicy dezynfekowali Grójec. - KONTAKT Z POWIATOWYM URZĘDEM PRACY W SPRAWIE TARCZY ANTYKRYZYSOWEJ.  Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 148 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Zobacz 147 wydanie gazety Nowe Dni

KORONAWIRUS ZAATAKOWAŁ. WAŻNY KOMUNIKAT STAROSTY GRÓJECKIEGO W SPRAWIE EPIDEMII. Nie daj się oszukać „na żołnierza WOT”. Uwaga na oszukańcze ogłoszenia. Ważna informacja SPZOZ Nowe Miasto nad Pilicą dotyczącą zbiórki pieniędzy. Prezes Związku Sadowników RP Mirosław Maliszewski apeluje o pomoc dla szpitali. Oświadczenie grójeckiego szpitala. Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 147 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Zobacz 146 wydanie gazety Nowe Dni

KORONAWIRUS – JAK ZAPOBIEC ZAKAŻENIU. KATEGORYCZNY SPRZECIW POWIATU W SPRAWIE LINII KOLEJOWYCH PROWADZĄCYCH DO CPK. 52 nietrzeźwych kierowców zatrzymanych w ciągu dwóch pierwszych miesięcy 2020 roku  – to wynik pracy grójeckich policjantów. PROTEST MIESZKAŃCÓW GMINY GRÓJEC
ZŁOŻONY.
Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 146 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Zobacz 143 wydanie gazety Nowe Dni

Policjanci odzyskali skradziony ciągnik. Pijany jechał kradzionym autem. Przebudowa sterylizatorni w SP ZOZ Nowe Miasto nad Pilicą. Udany rok 2019!!! Pomagać śpiewająco! Uroczyste otwarcie biura poselskiego Posła Lewicy w Grójcu. A jednak w Grójcu świętują...Wyzwolenie przez zniewolenie. Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 143 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Zobacz 142 wydanie gazety Nowe Dni

Oświadczenie Radnych Rady Miejskiej w Grójcu. Karetka pogotowia dla PCMG. Wizyta Marszałka Struzika w SPZOZ Nowe Miasto nad Pilicą. Nowa aparatura medyczna w SPZOZ - Nowe Miasto nad Pilicą. Policjant spisze stan licznika. Budżet powiatu grójeckiego na 2020 rok uchwalony.  Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 142 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Zobacz 141 wydanie gazety Nowe Dni

Kolejne dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. Jabłka Grójeckie na Open Eyes Economy Summit! Nie zatrzymał się do kontroli, był pijany. Zapraszamy do SP ZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą. INWESTYCJE w GMINIE BŁĘDÓW 2019 - co udało się zrobić? Odbiór boiska w Zaborowie. Koncert zespołu DUUGI. Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Grójcu.

Zobacz 140 wydanie gazety Nowe Dni

Areszt za nielegalne składowanie niebezpiecznych odpadów oraz posiadanie 17 kg marihuany. Zatrzymany z narkotykami. Spłonęły dwa TIRy. Informacja dotycząca naruszenia ochrony danych osobowych. Uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego w Warce. Termomodernizacja Domu Pomocy Społecznej w Tomczycach zakończona! Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 140 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Gazeta Nowe Dni

Gazeta Nowe Dni ukazuje się od października 2011 roku na terenie powiatu grójeckiego.
Jest kolportowana bezpłatnie. Drukowana na papierze 55 gram o formacie A3.
Porusza tematy związane z lokalną specyfiką (sadownictwo, uprawy), plus aktualności i polityka.
Publikujemy również materiały dotyczące zdrowego stylu życia oraz materiały edukacyjne dla dzieci.

Redaktorzy:

Kategoria: 

Zobacz 133 wydanie gazety Nowe Dni

W Warce odbyły się III Mistrzostwa Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego. Pierwsze posiedzenie  nowych delegatów do rady powiatowej Izby Rolniczej odbyło się 12 sierpnia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grójcu. W wyniku wyborów wyłoniono przewodniczącego i delegata.Jakie mogą być ceny jabłek?  Zobacz o czym jeszcze piszemy w 133 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Zobacz 131 wydanie gazety Nowe Dni

W najnowszym wydaniu: "Sytuacja szpitala jest bardzo zła, a wręcz tragiczna. Szpital nie posiada płynności finansowej. Płatności z Narodowego Funduszu Zdrowia nie pokrywają kosztów utrzymania szpitala. Działalność oddziałów oraz części poradni specjalistycznych przynosi straty. Jeżeli obecny rząd nie podejmie decyzji o przeznaczeniu większej kwoty pieniędzy na służbę zdrowia, to może w najbliższym czasie nastąpić upadek naszego szpitala. Na dzień 31 maja 2019 r.

Strony