Nowe Dni

Zobacz 160 wydanie gazety Nowe Dni

Stałe wzmacnianie bezpieczeństwa zdrowotnego przez SPZOZ Nowe Miasto. Tragiczny wypadek na przejściu dla pieszych. Prośba o pomoc dla Mazowsza Grójec w wyjątkowo dramatycznej sytuacji. Rośnie liczba zakażeń w powiecie. Kolejne stypendia dla uzdolnionych uczniów. Ppłk Janusz Ostrowski pożegnał się ze sztandarem 6 Mazowieckiej BOT. Sebastian Olma Szefem Kuchni w Hotelu Pałac Mała Wieś. Czy wirus COVID-19 zmienił sposób konsumpcji owoców w Europie?

Zobacz 156 wydanie gazety Nowe Dni

ZARZĄD POWIATU Z WOTUM ZAUFANIA I ABSOLUTORIUM. Zmodernizowana droga w Lewiczynie. Pszczoły to serce ekosystemu. Konkurs na logo 700-lecia Warki! MAZOWSZE GRÓJEC NA CZELE IV LIGI. XX Jubileuszowe Mistrzostwa Sadowników w Strzelectwie Śrutowym. Pijany kierowca zatrzymany dwa razy w ciągu kilku godzin.

Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 156 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Zobacz 155 wydanie gazety Nowe Dni

Sterylizatornia w SPZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą - oddana do użytku. Konsumpcja warzyw i owoców w lipcu 2020 roku. Łącznie 350 osób zachorowało, 287 wyzdrowiało, 32 osoby zmarły. Budowa kanalizacji w Anielinie i Jarochach. Współpraca dla rolnictwa zrównoważonego.

Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 155 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Zobacz 154 wydanie gazety Nowe Dni

POWIAT DLA DUDY. GRÓJEC DLA TRZASKOWSKIEGO. „Po wielowątkowej dyskusji 12 radnych zagłosowało przeciwko udzieleniu wotum zaufania burmistrzowi”... Termomodernizacja w Lewiczynie. Rusza II etap przebudowy drogi 1604 Szczęsna – Rożce!  20-lecie Intensywnej Terapii Grójeckiej. Szalony wyjazd GALAKTIKOSÓW? W życiu najtrudniejsze są pożegnania…

Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 154 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Zobacz 153 wydanie gazety Nowe Dni

330 tys. zł wsparcia na przebudowę kolejnych dwóch dróg powiatowych. Wyniki pierwszej tury wyborów. Odpowiedź Ministerstwa Rolnictwa ws. wypłaty odszkodowań z tytułu klęsk żywiołowych za 2019r. Wręczenie pucharów i medali w Arno Cup 2020. LAPTOPY dla błędowskich szkół.

Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 153 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Zobacz 152 wydanie gazety Nowe Dni

Unijne środki wsparły szpital w Nowym Mieście na Pilicą. Eko-Serce na mogielnickim rynku. Ukraińcy mogą przekraczać granicę i pracować przez 90 dni bez wizy. Przekazanie środków strażakom ochotnikom. Umowa z Samorządem Województwa Mazowieckiego na dofinasowanie przebudowy dwóch odcinków drogi powiatowej nr 1604W – podpisana! 15 czerwca 2020 rok – rozpoczynamy rekrutację do szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Grójecki na rok szkolny 2020/2021.

Zobacz 151 wydanie gazety Nowe Dni

Mobilny Punkt Poboru Wymazów w Grójcu.Grupy producentów oraz dystrybutorzy owoców i warzyw apelują o pomoc! Inwestycje w oświacie. Porządkowany zabytkowy park w Oczesałach. Bezpieczeństwo Seniorów – oszustwo metodą na „koronawirusa”. Czy wiesz już, jak wykonać test u pracownika sezonowego? Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 151 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Zobacz 150 wydanie gazety Nowe Dni

150 - te wydanie gazety. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami. 
Dezynfekowali przestrzeń publiczną Gminy Belsk Duży. Wytyczne MRiRW i GIS dla producentów rolnych zatrudniających cudzoziemców przy pracach sezonowych. Wsparcie MAZOWSZA dla szpitali powiatu grójeckiego. Drogowa współpraca. Podziękowania dla Darczyńców, którzy wsparli SPZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą. Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 150 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Zobacz 148 wydanie gazety Nowe Dni

TRWA WALKA Z KORONAWIRUSEM: - 207 osób z wynikiem dodatnim, 7 osób zmarło! - SADOWNICZA TARCZA ANTYKRYZYSOWA. - Wspólnie dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo (działania gminy Jasieniec). - PROŚBA O DAROWIZNĘ DLA SZPITALI. - Sadownicy dezynfekowali Grójec. - KONTAKT Z POWIATOWYM URZĘDEM PRACY W SPRAWIE TARCZY ANTYKRYZYSOWEJ.  Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 148 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Zobacz 147 wydanie gazety Nowe Dni

KORONAWIRUS ZAATAKOWAŁ. WAŻNY KOMUNIKAT STAROSTY GRÓJECKIEGO W SPRAWIE EPIDEMII. Nie daj się oszukać „na żołnierza WOT”. Uwaga na oszukańcze ogłoszenia. Ważna informacja SPZOZ Nowe Miasto nad Pilicą dotyczącą zbiórki pieniędzy. Prezes Związku Sadowników RP Mirosław Maliszewski apeluje o pomoc dla szpitali. Oświadczenie grójeckiego szpitala. Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 147 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Zobacz 146 wydanie gazety Nowe Dni

KORONAWIRUS – JAK ZAPOBIEC ZAKAŻENIU. KATEGORYCZNY SPRZECIW POWIATU W SPRAWIE LINII KOLEJOWYCH PROWADZĄCYCH DO CPK. 52 nietrzeźwych kierowców zatrzymanych w ciągu dwóch pierwszych miesięcy 2020 roku  – to wynik pracy grójeckich policjantów. PROTEST MIESZKAŃCÓW GMINY GRÓJEC
ZŁOŻONY.
Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 146 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Zobacz 143 wydanie gazety Nowe Dni

Policjanci odzyskali skradziony ciągnik. Pijany jechał kradzionym autem. Przebudowa sterylizatorni w SP ZOZ Nowe Miasto nad Pilicą. Udany rok 2019!!! Pomagać śpiewająco! Uroczyste otwarcie biura poselskiego Posła Lewicy w Grójcu. A jednak w Grójcu świętują...Wyzwolenie przez zniewolenie. Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 143 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Zobacz 142 wydanie gazety Nowe Dni

Oświadczenie Radnych Rady Miejskiej w Grójcu. Karetka pogotowia dla PCMG. Wizyta Marszałka Struzika w SPZOZ Nowe Miasto nad Pilicą. Nowa aparatura medyczna w SPZOZ - Nowe Miasto nad Pilicą. Policjant spisze stan licznika. Budżet powiatu grójeckiego na 2020 rok uchwalony.  Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 142 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Zobacz 141 wydanie gazety Nowe Dni

Kolejne dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. Jabłka Grójeckie na Open Eyes Economy Summit! Nie zatrzymał się do kontroli, był pijany. Zapraszamy do SP ZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą. INWESTYCJE w GMINIE BŁĘDÓW 2019 - co udało się zrobić? Odbiór boiska w Zaborowie. Koncert zespołu DUUGI. Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Grójcu.

Zobacz 140 wydanie gazety Nowe Dni

Areszt za nielegalne składowanie niebezpiecznych odpadów oraz posiadanie 17 kg marihuany. Zatrzymany z narkotykami. Spłonęły dwa TIRy. Informacja dotycząca naruszenia ochrony danych osobowych. Uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego w Warce. Termomodernizacja Domu Pomocy Społecznej w Tomczycach zakończona! Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 140 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury: KLIKNIJ TU.

Gazeta Nowe Dni

Gazeta Nowe Dni ukazuje się od października 2011 roku na terenie powiatu grójeckiego.
Jest kolportowana bezpłatnie. Drukowana na papierze 55 gram o formacie A3.
Porusza tematy związane z lokalną specyfiką (sadownictwo, uprawy), plus aktualności i polityka.
Publikujemy również materiały dotyczące zdrowego stylu życia oraz materiały edukacyjne dla dzieci.

Redaktorzy:

Kategoria: 

Strony