Nowe Dni

Zobacz w 248 wydanie gazety Nowe Dni.

Zobacz w 248 wydanie gazety Nowe Dni.

Nowe oblicze jasienieckich stawów! Które owoce jedliśmy w maju najchętniej? - badania Kantar Polska. Niespodzianka dla najmłodszych pacjentów. Odnowiony pomost. Wędkarski piknik. Wyniki głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. - powiat grójecki.

Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 248 wydaniu gazety.

Zapraszamy do lektury:  KLIKNIJ TU.

Zobacz w 247 wydanie gazety Nowe Dni

Zobacz w 247 wydanie gazety Nowe Dni.

Wybory do Parlamentu Europejskiego - 9 czerwca 2024. Stulatka z Łęczeszyc. Burmistrz z wizytą u Wicewojewody Mazowieckiego. Wyniki konkursu z języka angielskiego w PSP nr 2 w Grójcu. Światowy Dzień Pszczół – dlaczego warto chronić zapylacze?

Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 247 wydaniu gazety.

Zapraszamy do lektury:  KLIKNIJ TU.

Zobacz w 245 wydanie gazety Nowe Dni

Zobacz w 245 wydanie gazety Nowe Dni. O krok od II ligi centralnej! Przebudowa oczyszczalni ścieków w Błędowie nabiera tempa. Wyniki wyborów w powiecie grójeckim. Kierował samochodem mając prawie 5 promili. Wystartował ŻTC BIKE RACE 2024! Inauguracja sezonu w Grójcu. Niebieski Marsz dla Autyzmu w Grójcu. OSP Zbrosza Duża wita specjalistyczny samochód.

Zapraszamy do lektury:  KLIKNIJ TU.

Zobacz 242 wydanie gazety Nowe Dni

Wójt Gminy Błędów pozyskał 726 730 zł na inwestycje. W planach zakup samochodu. Młodzież zapobiega pożarom. Nowe remonty drogowe w Powiecie Grójeckim. Siatkarskie święto o Puchar Wójta Gminy Błędów. Zmagania dziewcząt podczas VIII Memoriału Stanisława Roga. Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego pożegnał się z policyjnym mundurem.

Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 242 wydaniu gazety Nowe Dni. 

Zapraszamy do lektury:  KLIKNIJ TU.

Zobacz 241 wydanie gazety Nowe Dni

Kolejne postępy w przebudowie bloku operacyjnego w nowomiejskim szpitalu. 0presja presja rówieśnicza - A Ty masz psychę rozmawiać? Zbadają grodzisko? Więcej zieleni w jasienieckiej przestrzeni. Walentynki po angielsku w PSP nr 2 w Grójcu. Nowy wóz strażacki dla Błędowa.

Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 241 wydaniu gazety Nowe Dni. 

Zapraszamy do lektury:  KLIKNIJ TU.

Zobacz 240 wydanie gazety Nowe Dni

Protest rolników w Grójcu.Spotkanie z Wiceprzewodniczącym Klubu Parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej Konradem Frysztakiem. Rondo w Żdżarach. W Błędowie powstanie żłobek samorządowy. Dzień Otwarty w PSP nr 2 w Grójcu. Modernizacja boiska piłkarskiego w Zbroszy Dużej jeszcze w tym roku! Najdroższe owoce 2024 roku.

Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 240 wydaniu gazety Nowe Dni. 

Zapraszamy do lektury:  KLIKNIJ TU.

Strony