Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy, sympatycy

Rozpoczynamy kolejną drugą już w historii naszej jednostki akcję pt. ,,Zbiórka złomu". W tym roku zebraną kwotę chcemy przeznaczyć na zakup specjalistycznych nożyc hydraulicznych zasilanych bateriami.
W kilku zdaniach o urządzeniu. Strongarm to nowoczesne uniwersalne narzędzie strażackie. Nożyce, wyważarka, rozpieracz, halligan, łom, podnośnik itd. w jednym! Można nim ciąć pręty ogrodzenia, kraty w drzwiach i oknach, pręty zbrojeniowe o średnicy do 22 mm, kłódki, zamki oraz łańcuchy do 10 mm, wyważać drzwi wykorzystując potężną siłę do 4 ton, podnosić ciężary, rozpierać elementy karoserii pojazdów i wiele innych. To profesjonalny sprzęt do ratowania życia ludzkiego.
W związku z powyższym chcielibyśmy Państwa zachęcić do wspólnego udziału w zbiórce. Oddany złom nic nikogo nie kosztuje a w przyszłości może uratować komuś życie.




