Wręczenie pucharów i medali w Arno Cup 2020
Wójt Władysław Piątkowski uhonorował młodych sportowców. W hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Belsku Dużym odbyło się uroczyste wręczenie nagród w I edycji Turnieju Unihokeja Arno Cup.
Puchary i medale wręczał przedstawicielom wszystkich drużyn Wójt Władysław Piątkowski oraz wicedyrektor PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym Ewa Szewczyk. Mimo wcześniej zakończonych rozgrywek, każda z drużyn rozegrała piętnaście meczy, podczas których padło 121 bramek.













