Zgoda na wykup obligacji, nie dla hipoteki
Podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej, która odbyła się w sali konferencyjnej starostwa powiatowego w Grójcu radni po długiej dyskusji jednogłośnie podjęli uchwałę dotyczącą udzielenia poręczenia na wykup obligacji przez PCM Grójec.
Uchwałę podjęto po wprowadzeniu dodatkowych zapisów (na wniosek radnych NC i PSiP) mówiącym o tym, że z tych pieniędzy mają zostać spłacone zobowiązania wymagalne.











