Sprawa przeglądów wicestarosty
Jak się dowiedzieliśmy w dniu dzisiejszym w Sądzie Rejonowym w Grójcu odbyła się rozprawa dotycząca stacji diagnostycznej w Warce, której właścicielem był obecny wicestarosta Maciej D. Sprawa dotyczy podejrzenia wykonywania przeglądów technicznych pojazdów mechanicznych, które zdaniem prokuratury odbywały się niezgodnie z przepisami.
Razem z Maciejem D. oskarżenia wysłuchał Daniel S., który wykonywał przeglądy wraz z Maciejem D.
Daniel S. złożył wniosek o samowolne poddanie się karze, zgodził się na karę w zawieszeniu i grzywnę.













