Gala Sportów Walki MARCELI TEAM Fight Night IV

18.11.2023.w Grójeckim Ośrodku Kultury odbyła się IV Gala Sportów Walki w której licznie zgromadzona widownia mogła zobaczyć 8 pojedynków w ringu.

Było to 5 walk bokserskich, jedna walka na zasadach Federacji UFR (Universal Fighting Rules) 2 Walki w Kickboxingu, jedna w formule K1 a druga pokazowa w Kick Light. Publiczność mogła podziwiać zawodniczki I zawodników z Warszawy, Radomia, Pułtuska, Skarżyska, Piaseczna i Grójca. Była też walka międzynarodowa pomiędzy zawodnikami z Bułgarii i Ukrainy.

 

Kategoria: 

Dzieci w Polsce mówią o zdrowiu psychicznym

Dzieci w Polsce mówią o zdrowiu psychicznym, edukacji i integracji w obliczu wojny w Ukrainie w najnowszym raporcie UNICEF, Plan International i Save the Children

To pierwszy w Polsce raport trzech organizacji, które konsultowały się z dziećmi i wysłuchały ich głosu w sprawie edukacji, spójności społecznej, zdrowia psychicznego i wsparcia psychospołecznego oraz ich prawa do partycypacji.

Kategoria: 

Ćwiczenia grójeckich policjantów

Mundurowi szkolili swoje umiejętności strzelania i posługiwania się bronią. Trening na strzelnicy przeprowadzili policyjni instruktorzy. Tego rodzaju szkolenia są nieodzownym elementem codziennej służby każdego policjanta. Wszystkim zdecydowanym jak również tym rozważającym możliwość wstąpienia w szeregi Policji przypominamy, że jest to zawód, który daje wiele satysfakcji.

Kategoria: 

Dzień Czystego Powietrza – sprawdź czym oddychasz i zadbaj o środowisko

14 listopada obchodziliśmy Dzień Czystego Powietrza. Pomimo że na przestrzeni ostatnich lat jakość powietrza w Polsce poprawia się, nasz kraj wciąż należy do grupy państw o największym zanieczyszczeniu w całej Unii Europejskiej. Dlatego właśnie to wyjątkowe święto stwarza doskonałą okazję do refleksji nad znaczeniem czystego powietrza zarówno dla zdrowia ludzi, jak i środowiska oraz do spojrzenia na to, jak samemu można zadbać o planetę.

Kategoria: 

Trwa budowa bloku operacyjnego w nowomiejskim szpitalu

W środę (15.11) w SP ZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą odbyła się narada budowy, w której oprócz przedstawicieli szpitala, pracowników Starostwa, wykonawcy i inspektorów nadzoru udział wzięli
przedstawiciele władz powiatu grójeckiego (Starosta Krzysztof Ambroziak, Członkowie Zarządu: Marzena Kołacz Rosołowska, Andrzej Zaręba oraz Przewodniczący Komisji Zdrowia Krzysztof Fiks).

Kategoria: 

Kolejne dofinansowanie na cyberbezpieczeństwo dla SP ZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą

Pragniemy poinformować, że po złożeniu wniosku i pozytywnym rozpatrzeniu naszej dokumentacji, pozyskaliśmy z NFZ kolejne finansowanie (w formie zwrotu wydatków) mające na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa teleinformatycznego w SP ZOZ, kwota dofinansowania to:‪ 116.779‬,89 zł.

 

SP ZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą

Kategoria: 

Strony