Nowe władze powiatu powoli likwidują Liceum w Nowym Mieście nad Pilicą?
W dniu 23 stycznia 2015 r podczas sesji powiatu w Grójcu została poddana pod głosowanie uchwała w sprawie likwidacji technikum przy Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Mieście nad Pilicą. W głosowaniu wzięli udział radni powiatu. Naszą gminę reprezentuje tylko dwoje Radnych (było nas troje, jednakże pan Nowakowski zrzekł się swojego mandatu i oddał swój głos na rzecz gminy Mogielnica. Wyborcy głosując na niego, zaufali jemu, a on nie chciał ich reprezentować).












