Region

Ogólnopolski Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Na zdjęciu: Państwo Renata i Karol Giza z m. Podgórzyce w gminie Warka i Kierownik PT KRUS w Grójcu Artur Banasiewicz

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Grójcu uprzejmie informuje, że w tym roku odbył się po raz XXI Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Organizatorem konkursu jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z siedzibą w Warszawie przy ul. Al. Niepodległości 190 . Współorganizatorami konkursu są :

1. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

2. Państwowa Inspekcja Pracy.

Kategoria: 

Nowy kierownik KRUS w Grójcu. Obowiązki objął Artur Banasiewicz

20 czerwca 2024 roku dyrektor OR KRUS w Warszawie p. Anna Choma powołała Artura Banasiewicza na funkcję kierownika PT KRUS w Grójcu.
Artur Banasiewicz dotychczas pracował SP ZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą - zajmował się  zamówieniami publicznymi i pozyskiwaniem dofinansowań.  

Pełnił funkcję Wiceprezesa LGD Kraina Kwitnących Sadów. Był Radnym Rady Miejskiej w Grójcu. Pracował w Urzędzie Gminy i Miasta Grójec oraz Starostwie Powiatowym w Grójcu. Był  Redaktorem Naczelnym gazety Nowe Dni i grojeckie24.pl.

Kategoria: 

NIE DLA KOLEI, KTÓRA DZIELI

Spotkanie konsultacyjno-informacyjne Jasieńcu, organizowane przez spółkę Centralny Port Komunikacyjny dla mieszkańców gminy, dotyczące wariantów przebiegu trasy szybkiej kolei miało mocno brzmiący wydźwięk ze strony społeczności lokalnej. Wójt Marta Cytryńska po raz kolejny, wraz z obecnymi na spotkaniu mieszkańcami, powiedziała zdecydowane NIE dla budowy linii szybkiej kolei do CPK przez tereny gminy Jasieniec.

Dlaczego nie akceptujemy i absolutnie nie możemy dopuścić do budowy linii szybkiej kolei przez gminę Jasieniec?

Kategoria: 

VIII RODZINNY PIKNIK W WILKOWIE

W niedzielne popołudnie, 4 czerwca w parku szkolnym przy Publicznej Szkole Podstawowej im. ks. Mariana Panka w Wilkowie odbył się ,,VIII Piknik Rodzinny’’. Okazało się, że po czterech latach przerwy chętnych do przygotowania imprezy było wielu.
Atmosferze zabawy sprzyjała cudowna, słoneczna pogoda wyczekiwana po wielu chłodnych dniach, co zachęcało rodziny do wspólnego spędzania czasu.

Kategoria: 

Strony